KenBIT na MSPO 2023

W Aktualności by KenBIT

Z dumą informujemy, że firma KenBIT uczestniczyła w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbył się w dniach 5-8 września 2023 roku. Jest to dla nas wyjątkowe wydarzenie, na które z niecierpliwością czekamy każdego roku, aby móc zaprezentować najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii wojskowych.

Podczas tegorocznej edycji Salonu w trakcie 4 dni wydarzenia mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze innowacyjne systemy, oprogramowanie, hardware oraz sprzęt produkty naszych partnerów. Nasze rozwiązania zostały bardzo dobrze odebrane przez odwiedzających, co stanowi dla nas ogromne uznanie i motywację do dalszego rozwoju.

W tym roku prezentowaliśmy poniższe rozwiązania:

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i poświęcili swój czas na zapoznanie się z naszymi produktami:

  • naszym partnerom biznesowym, 
  • przedstawicielom użytkowników naszych systemów, 
  • reprezentacji klientów,
  • pasjonatom nowoczesnych technologii. 

Państwa obecność była dla nas niezmiernie ważna i cenna. To dzięki zainteresowaniu naszą pracą oraz wsparciu możemy kontynuować naszą misję, tworząc coraz bardziej zaawansowane i skuteczne rozwiązania dla sektora obronnego.

Dziękujemy także organizatorom Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego za profesjonalną organizację wydarzenia oraz możliwość podzielenia się naszymi osiągnięciami z szeroką publicznością.

Wierzymy, że nasza wspólna praca przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa i skuteczności działań w dziedzinie obronności.

Dziękujemy!

Zespół KenBIT